Бджоляр без турбот !!!

Комплектуючі до вуликів

Вулика будь-якої системи (Дадан, Лежак, Український, Рута і т.д.) можна модернізувати, зробивши роботу бджолярів комфортніше. Для цієї мети призначені комплектуючі до вуликів:

 

1. Рамки в зборі і деталі рамок.

2. Ручки вуликів.

3. Пчелоудалітелі.

4. Годівниці: внутрірамочние, стельові.

5. Утеплювачі для вуликів (Дадан, Рута, Український, Лежак).

6. Куточки окантовки для вуликів (Дадан, Рута, Український, Лежак).

7. Підставки під вулика (Дадан, Рута, Український, Лежак).

8. Номерки для вуликів і багато іншого.

9. скріпити-засувки для вуликів.

10.Скрепи ремінні і багато іншого​.

 

Інтернет магазин "na-paseke" гарантує якість реалізованої продукції!Трутнеуловітель

Трутнеуловітель - пристосування з чорного металу товщиною 0,5 мм. покритого полімерним покриттям і розділової решітки для вилову трутнів. Трутнеуловітель встановлюють на нижній льоток вулика, під час літа бджоли безперешкодно проходять грати, а бджол..

208 ₴

Скреп пасової "трещеточний"

Скреп пасової "трещеточний" в бджільництві призначений для скріплення вуликів перед транпортування. Довжина стрічки регулюється за допомогою храпового механізму (регулятор довжини).   Розміри "трещотного" скрепа: Довжина стрічки - 4 м..

115 ₴

Скреп "важільний" пасової

Скреп "важільний" пасової (довжина стрічки 3,5 метрів) в бджільництві призначений для скріплення вуликів перед транпортування. Довжина стрічки регулюється за допомогою металевої протягання (регулятор довжини).   Розміри ремінного скрепа "..

51 ₴

Скреп-клямка (PL) Zn

Скреп-клямка це механізм спеціально призначений для з'єднання двох частин вулика при транспортування. Скреп-клямка зроблена з оцинкованого металу товщиною 0,5 мм. Для з'єднання двох частин вулика знадобиться два комплекти скреп-засувки. Скреп-зас..

20 ₴

Скреп-клямка Zn

Скреп-клямка це механізм спеціально призначений для з'єднання двох частин вулика при транспортування. Скреп-клямка зроблена з оцинкованого металу товщиною 0,5 мм. Для з'єднання двох частин вулика знадобиться два комплекти скреп-засувки. Скреп-засувку..

19 ₴

Ручка ульевая

..

22 ₴

Ручка ульевая съёмная

..

17 ₴

уголок для улья

..

50 ₴

Вулика будь-якої системи (Дадан, Лежак, Український, Рута і т.д.) можна модернізувати, зробивши роботу бджолярів комфортніше. Для цієї мети призначені комплектуючі до вуликів.