Бджоляр без турбот !!!

+380(93)-660-35-51

​+380(99)-660-35-51

+380(96)-660-35-52

Комплектуючі до вуликів

Вулика будь-якої системи (Дадан, Лежак, Український, Рута і т.д.) можна модернізувати, зробивши роботу бджолярів комфортніше. Для цієї мети призначені комплектуючі до вуликів:

 

1. Рамки в зборі і деталі рамок.

2. Ручки вуликів.

3. Пчелоудалітелі.

4. Годівниці: внутрірамочние, стельові.

5. Утеплювачі для вуликів (Дадан, Рута, Український, Лежак).

6. Куточки окантовки для вуликів (Дадан, Рута, Український, Лежак).

7. Підставки під вулика (Дадан, Рута, Український, Лежак).

8. Номерки для вуликів і багато іншого.

9. скріпити-засувки для вуликів.

10.Скрепи ремінні і багато іншого​.

 

Інтернет магазин "na-paseke" гарантує якість реалізованої продукції!Трутнеуловітель.

Трутнеуловітель - пристосування з чорного металу товщиною 0,5 мм. покритого полімерним покриттям і розділової решітки для вилову трутнів. Трутнеуловітель встановлюють на нижній льоток вулика, під час літа бджоли безперешкодно проходять грати, а бджол..

170 грн.

Скреп пасової "трещеточний".

Скреп пасової "трещеточний" в бджільництві призначений для скріплення вуликів перед транпортування. Довжина стрічки регулюється за допомогою храпового механізму (регулятор довжини).   Розміри "трещотного" скрепа: Довжина стрічки - 4 м..

60 грн.

Скреп "важільний" пасової.

Скреп "важільний" пасової (довжина стрічки 3,5 метрів) в бджільництві призначений для скріплення вуликів перед транпортування. Довжина стрічки регулюється за допомогою металевої протягання (регулятор довжини).   Розміри ремінного скрепа "..

30 грн.

Скреп-клямка (PL) Zn.

Скреп-клямка це механізм спеціально призначений для з'єднання двох частин вулика при транспортування. Скреп-клямка зроблена з оцинкованого металу товщиною 0,5 мм. Для з'єднання двох частин вулика знадобиться два комплекти скреп-засувки. Скреп-зас..

15 грн.

Скреп-клямка Zn.

Скреп-клямка це механізм спеціально призначений для з'єднання двох частин вулика при транспортування. Скреп-клямка зроблена з оцинкованого металу товщиною 0,5 мм. Для з'єднання двох частин вулика знадобиться два комплекти скреп-засувки. Скреп-засувку..

12 грн.

Ручка ульевая.

..

15 грн.

Ручка ульевая съёмная.

..

10 грн.

уголок для улья.

..

40 грн.

Пчелоудалитель Портера.

..

40 грн.

Вулика будь-якої системи (Дадан, Лежак, Український, Рута і т.д.) можна модернізувати, зробивши роботу бджолярів комфортніше. Для цієї мети призначені комплектуючі до вуликів.