Бджоляр без турбот !!!

+380(93)-660-35-51

​+380(99)-660-35-51

+380(96)-660-35-52

Ветеринарні препарати для бджіл.

Ветеринарні препарати для бджіл.

Ветеринарні препарати для бджіл призначені для діагностики, лікування або профілактики хвороб у бджіл.Приманка для бджіл 35 г.

Приманка 35 г. це феромонний, ветеринарний препарат спеціально створений для лову бджолиних роїв. Для використання препарату необхідно нанести гель (приманку) на внутрішню поверхню роевни (10 г. або 2 чайні ложки), після чого встановити..

85 грн.

Приманка для бджіл 25 г.

Приманка 25 г. це феромонний, ветеринарний препарат спеціально створений для лову бджолиних роїв. Для використання препарату необхідно нанести гель (приманку) на внутрішню поверхню роевни (10 г. або 2 чайні ложки), після чого встановити..

74 грн.

Флуконтакт.

Препарат Флуконтакт (Flucontact) застосовують для лікування і профілактики бджолосімей від вароатозу (варрооза).   Активний компонент - флуметрин - 3,6 мг. Флуконтакт (Flucontact) низькотоксичні для маток, розплоду і бджіл, але в той ..

56 грн.

Варолом.

Препарат варолом (Varolom) застосовують для лікування і профілактики бджолосімей від вароатозу (варрооза). Активний компонент - тау-флювалінат - 80.0 мг. Варолом низькотоксичні для маток, розплоду і бджіл, але в той же момент активн..

52 грн.

Сірка 50 г.

У бджільництві сірку застосовують як засіб від молі воскової і її личинок.   Застосування: На дно вулика ставлять ємність з розжареним вугіллям і засипають сірої в порошку, після чого негайно ставлять корпуса або магазини з сушею..

8 грн.

Щавлева кислота 20 г.

У бджільництві щавлеву кислоту застосовують як засіб від кліща варроа (varroa).   Застосування: В один літр теплої води додають 20 грам щавельного кислоти і столову ложку цукрового піску, все добре перемішують після чого обприскують б..

7 грн.

Ветеринарний препарат застосовуються для лікування і профілактики захворювань у бджіл.