Бджоляр без турбот !!!

Ветеринарні препарати для бджіл.

Ветеринарні препарати для бджіл.

Ветеринарні препарати для бджіл призначені для діагностики, лікування або профілактики хвороб у бджіл.Приманка для бджіл 35 г

Приманка 35 г. це феромонний, ветеринарний препарат спеціально створений для лову бджолиних роїв. Для використання препарату необхідно нанести гель (приманку) на внутрішню поверхню роевни (10 г. або 2 чайні ложки), після чого встановити..

90 ₴

Приманка для бджіл 25 г

Приманка 25 г. це феромонний, ветеринарний препарат спеціально створений для лову бджолиних роїв. Для використання препарату необхідно нанести гель (приманку) на внутрішню поверхню роевни (10 г. або 2 чайні ложки), після чого встановити..

78 ₴

Флуконтакт

Препарат Флуконтакт (Flucontact) застосовують для лікування і профілактики бджолосімей від вароатозу (варрооза).   Активний компонент - флуметрин - 3,6 мг. Флуконтакт (Flucontact) низькотоксичні для маток, розплоду і бджіл, але в той ..

58 ₴

Хит продаж
Хит продаж
Варолом

Варолом

Препарат варолом (Varolom) застосовують для лікування і профілактики бджолосімей від вароатозу (варрооза). Активний компонент - тау-флювалінат - 80.0 мг. Варолом низькотоксичні для маток, розплоду і бджіл, але в той же момент активн..

55 ₴

Сірка 50 г

У бджільництві сірку застосовують як засіб від молі воскової і її личинок.   Застосування: На дно вулика ставлять ємність з розжареним вугіллям і засипають сірої в порошку, після чого негайно ставлять корпуса або магазини з сушею..

8 ₴

Щавлева кислота 20 г

У бджільництві щавлеву кислоту застосовують як засіб від кліща варроа (varroa).   Застосування: В один літр теплої води додають 20 грам щавельного кислоти і столову ложку цукрового піску, все добре перемішують після чого обприскують б..

7 ₴

Ветеринарний препарат застосовуються для лікування і профілактики захворювань у бджіл.