Бджоляр без турбот !!!

+380(93)-660-35-51

​+380(99)-660-35-51

+380(96)-660-35-52

Димарі. Міха до димаря.

Димарі. Міха до димаря.

Димарі застосовуються бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями.

У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприймається як загроза і відповідно вони починають захищати свій будинок (улій), нападаючи на джерело загрози намагаючись вжалити його. Задимленість у вулику дає сигнал про виникнення пожежі та бджоли медом заповнюють зобики, щоб залишити улій, бджола не може вжалити в такому стані.

Використовуючи димар на своїй пасіки ви мінімізуєте ризик бути ужаліним.Димар стандартний нержавіюча сталь.

Димар стандартний з нержавіючої сталі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, п..

248 грн.

Димар стандартний.

Димар стандартний застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і ..

90 грн.

Димар стандартний в огорожі нержавіюча сталь.

  Димар "нержавейка" в огорожі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, ..

276 грн.

Димар стандартний в огорожі.

Димар в огорожі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т...

108 грн.

Димар великий нержавіюча сталь.

Димар великий "нержавейка" застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамо..

350 грн.

Димар великий.

Димар великий застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д...

165 грн.

Димар лікувальний нержавіюча сталь.

Димар лікувальний "нержавейка" застосовується бджолярами для втихомирення і лікування бджіл. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприйм..

264 грн.

Димар лікувальний.

Димар лікувальний застосовується бджолярами для втихомирення і лікування бджіл. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприймається як заг..

105 грн.

Димар дитячий нержавіюча сталь.

Димар дитячий з нержавіючої сталі застосовується юннимі бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд..

224 грн.

Міх на димар стандартний шкіряний.

Міх димаря - пристрій для нагнітання зовнішнього повітря у димар. Міх димаря зроблений з двох пластин (фанера 10 мм.), Обтягнутих натуральною шкірою. Найчастіше в димарі псуватися міх, що призводить, здавалося б, ще новий димар в непридатний..

106 грн.

Міх (ПВХ) на димар стандартний.

Міх димаря - пристрій для нагнітання зовнішнього повітря у димар. Міх димаря зроблений з двох пластин (фанера 10 мм.), Обтягнутих шкірзамінником (ПВХ). Найчастіше в димарі псуватися міх, що призводить, здавалося б, ще новий димар в непридатн..

55 грн.

Димарі застосовуються бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями.