Бджоляр без турбот !!!

Димарі. Міха до димаря.

Димарі. Міха до димаря.

Димарі застосовуються бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями.

У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприймається як загроза і відповідно вони починають захищати свій будинок (улій), нападаючи на джерело загрози намагаючись вжалити його. Задимленість у вулику дає сигнал про виникнення пожежі та бджоли медом заповнюють зобики, щоб залишити улій, бджола не може вжалити в такому стані.

Використовуючи димар на своїй пасіки ви мінімізуєте ризик бути ужаліним.Димар стандартний нержавіюча сталь

Димар стандартний з нержавіючої сталі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, п..

265 ₴

Димар стандартний

Димар стандартний застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і ..

126 ₴

Димар стандартний в огорожі нержавіюча сталь

  Димар "нержавейка" в огорожі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, ..

296 ₴

Димар стандартний в огорожі

Димар в огорожі застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т...

156 ₴

Димар великий нержавіюча сталь

Димар великий "нержавейка" застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамо..

370 ₴

Димар великий

Димар великий застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д...

217 ₴

Димар лікувальний нержавіюча сталь

Димар лікувальний "нержавейка" застосовується бджолярами для втихомирення і лікування бджіл. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприйм..

286 ₴

Димар лікувальний

Димар лікувальний застосовується бджолярами для втихомирення і лікування бджіл. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприймається як заг..

208 ₴

Димар дитячий нержавіюча сталь

Димар дитячий з нержавіючої сталі застосовується юннимі бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями. У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд..

245 ₴

Міх на димар стандартний шкіряний

Міх димаря - пристрій для нагнітання зовнішнього повітря у димар. Міх димаря зроблений з двох пластин (фанера 10 мм.), Обтягнутих натуральною шкірою. Найчастіше в димарі псуватися міх, що призводить, здавалося б, ще новий димар в непридатний..

137 ₴

Міх (ПВХ) на димар стандартний

Міх димаря - пристрій для нагнітання зовнішнього повітря у димар. Міх димаря зроблений з двох пластин (фанера 10 мм.), Обтягнутих шкірзамінником (ПВХ). Найчастіше в димарі псуватися міх, що призводить, здавалося б, ще новий димар в непридатн..

78 ₴

Димарі застосовуються бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями.