Бджоляр без турбот !!!

+380(93)-660-35-51

​+380(99)-660-35-51

+380(96)-660-35-52

Воскотопки для вашої пасіки.

Воскотопки для вашої пасіки.

Віск - ще один продукт бджільництва, який приносить чималий прибуток. Тому на пасіці корисним обладнанням вважається воскотопка, яку ви можете придбати в нашому інтернет магазині!

Воскотопка - спеціальне обладнання для отримання воску з бджолиних рамок. Для людей які мають свою пасіку, важливий процес видобутку воску без особливих грошових і часових витрат. З цією метою використовується воскотопка. Воскотопка має свої особливості і буває декількох видів:

1. "Сонячна" воскотопка.

2. "Парова" воскотопка.

3. "Електрична" воскотопка.

4. "Відцентрова" воскотопка.

 

Використовуючи воскотопку на своїй пасіки ви заощадите час на приготування воскосирья, після цього процесу використовуються рамки очищені від яєць молі, грибка і т.д.Арматура сонячної воскотопки.

Арматура є складовою частиною сонячної воскотопки, що складається з лотка для завантаження воскосирья і коритця куди стікає готовий віск. Арматура виготовлена ​​з білої жерсті товщиною 0,22 мм.   Спосіб застосування: На лоток поміщают..

110 грн.

Сонячна воскотопка.

Сонячна воскотопка - це обладнання, яке використовують бджолярі щоб витоплювати віск з воскової сировини. Сонячне тепло нагріває скло до температури 75-95 градусів, і таким чином нагрівается воскове сировину. Віск під впливом сонячного тепла розт..

1 219 грн.

Воскотопка "Melissa" на 6 рамок.

ВВТ "Melissa" - це воскотопка призначена для для сухої переробки суші (воскового сировини). Воскотопка виготовлена ​​з чорної сталі 1 мм. , Корзина для суші з просічний стали, внутрішній піддон воскотопки з легованої сталі товщиною 0.8 мм . . Кері..

1 953 грн.

Воскотопка - спеціальне обладнання для отримання воску з бджолиних рамок.