Бджоляр без турбот !!!

Димар великий d- 130 мм. нержавіюча сталь.

  • Димар великий d- 130 мм. нержавіюча сталь.
Модель:
Наявність:
На складі
Ціна:
350 ₴
Кількість

Димар великий "нержавейка" застосовується бджолярами для втихомирення димом бджіл, перед роботою з бджолосім'ями.

У наш час без димаря важко уявити роботу бджоляра на пасіці. Так як для бджіл будь-яке занепокоєння вулика (огляд, перестановка рамок і т.д.) сприймається як загроза і відповідно вони починають захищати свій будинок (улій), нападаючи на джерело загрози, намагаючись вжалити його. Задимленість у вулику дає сигнал про виникнення пожежі та бджоли медом заповнюють зобики щоб залишити улій, бджола не може вжалити в такому стані.

Димар великий "нержавейка" складається з целіндріческого корпусу ізгатовленного з нержавіючої сталі 0,4 мм., До якого пріклеплен "хутро". У корпус димаря встановлюється металева "обойма" виготовлена ​​з нержавіючої сталі з перфорованим дном (туди завантажується паливо). "Хутро" димаря зроблений з двох пластин (фанера 10 мм.), Обтягнутих натуральною шкірою. Димар великий має більший обсяг для завантаження палива (суха дубова кора, сухий гриб трутовик і т.д.) ніж у стандартного димаря, тим самим збільшуючи час користування на одній заправці.

Габаритні розміри димаря:

D = 130 мм.

H = 300 мм.

маса: 1.325 кг.

Використовуючи димар великий "нержавейка" на своїй пасіки ви мінімізуєте ризик бути ужаліним і заощадите час на дозаправлення димаря.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре